Koučingas moterims | Koučingo programa moterims - Mokėk kiek gali
Programa "Mokėk kiek gali" skirta moterims, negalinčioms mokėti pilnos kainos už asmenines koučingo sesijas, bet norinčioms siekti tikslų, keisti savo gyvenimą, spręsti iškilusias problemas. Tereikia susisiekti su mumis bei užpildyti trumpą anketą.
Koučingo sesijos, gera kaina, programa moterims, konsultacija inernetu, psichologinė pagalba
378
post-template-default,single,single-post,postid-378,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Programa „Mokėk kiek gali“ – 2019

Programa „Mokėk kiek gali“ – 2019

Jei tu žinai draugę, kuriai praverstų pagalba bei palaikymas, bet ji negali sau leisti mokėti pilną kainą už koučerio ar psichologo paslaugas, tai pasidalink su ja šia informacija.
Programa „Mokėk kiek gali“ skirta moterims, negalinčioms mokėti pilnos kainos už asmenines koučingo sesijas, bet norinčioms siekti tikslų, keisti savo gyvenimą bei spręsti iškilusias problemas. Tereikia susisiekti su mumis bei užpildyti trumpą anketą. Vietų skaičius ribotas, tad programos dalyvės atrenkamos pagal anketos duomenis, vertinant jų galimybes bei motyvaciją. Koučingo sesijų kainą nustato pačios dalyvės, o kiekį nusprendžia kaučerė, atsižvelgdama į kiekvienos klientės konkrečią situaciją.
Programa yra nuolatinė, planuojama ją tęsti iki pat 2019 m. pabaigos, todėl ją nuolat gali papildyti naujos dalyvės. Norime pasiekti ir moteris iš mažesnių miestelių, gal net ir kaimų, ar gyvenančias užsienyje. Dėl šios priežasties, koučingo sesijos vyksta internetu (skype ir kt.).
Registracija vyksta el.paštu, telefonu arba Facebook žinute.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.