Koučingas moterims | Kaip būti mylima (I dalis)?
Visi būdai, kurių nereikia naudoti meilei gauti. Gal tu juos taikai?
Meilė, kaip būti mylima, kaip tapti mylima, noriu, kad mane mylėtų, meile, santykiai, romantika, laiminga santuoka, nelaiminga santuoka, ka daryti kai vyras nemyli, ka daryti kai vyras nenori myletis, ka daryti kai vyras neistikimas
831
post-template-default,single,single-post,postid-831,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kaip būti mylima? I dalis

Kaip būti mylima? I dalis

Kiekvienas žmogus yra sukurtas taip, kad ji(s) nori būti mylima(s). Taip, būna tokių žmonių, kai atrodo, kad tarsi jiems meilės nereikia. Tai žmonės, kurie pasistatė sienas aplink savo širdį ir nieko ten neįsileidžia. Taip ir gyvena visą gyvenimą su tuštuma širdyje… Bet šį kartą ne apie juos.

Pakalbėkime apie tave. Taip, apie tave. Galiu lažintis, kad tu nori, tiesiog visa širdimi trokšti būti mylima. Mylima visada ir visokia. Tai yra kiekvienos moters slapta svajonė.

Pasvajoti yra viena, o tai turėti yra visai kas kita. Kaip tu bandai to pasiekti? Reikalauji meilės? Prašai? Tikiesi? Ką darai?

Šioje dalyje trumpai aptarsiu dažniausiai naudojamus, bet netinkamus būdus, kuriuos taikome siekdamos būti mylimos. O antroje dalyje pateiksiu dvi pamirštas, paprastas, visiems gerai žinomas, senas kaip pasaulis, bet kažkodėl labai retai taikomas meilės gavimo paslaptis. Antrąją dalį gali paskaityti ČIA.

Yra daugybė neveiksmingų ir, deja, labai dažnai naudojamų būdų. Vienas iš jų yra maldavimas arba prašymas – kai moterys maldauja arba labai prašo vyro neišeiti, paskambinti, nupirkti gėlių. Jei vyras nusileidžia, jos mano, kad iš meilės, tačiau tai gali būti iš gailesčio, nenoro pyktis, sąžinės graužaties.

Kitas ne ką veiksmingesnis variantas – pyktis. Pykstame, kai mums nepaskambina arba neparašo, grįžta vėlai, kažkur nueina nepakvietę ar pan. Kitaip tariant elgiasi ne taip, kaip mes norėtumėm, kad su mumis elgtųsi.Tai taikoma ne tik santykiams su antrąja puse. Kartais taip elgiamės ir su draugėmis, kolegomis ar šeimos nariais.

Labai neigiamas būdas yra savęs žalojimas, kai bandome gauti dėmesio kenkdamos sau. Taip, kartais jis veikia. Ypač pirmais kartais. Bet tai, ką gauname mainais yra ne meilė, o gailestis. Panašiai veikia ir perdėtas gerumas, darbštumas, uolumas. Kai „viską darome tik dėl jo“. Ar teko kada girdėti auksinę skyrybų frazę: „Aš jam viską atidaviau, o jis… niekšas!“ Aukos būsena – štai kas tai yra. Aukų yra gailimasi. Nemaišyk galesčio su meile.

Seksualumas, nuogumas, vulgarumas irgi yra labai dažnai taikomas kaip priemonė „meilei“ gauti. Teko matyti ne vieną merginą, kuri nepagarbų ir net gašlų vaikinų/vyrų dėmesį maišo su meile. Tarsi daugiau sugulovų, gerbėjų ar patapšnojimų per užpakalį galėtų jai suteikti tikros meilės skonį. Deja, tai toli gražu neprilygsta stebuklingam meilės pasauliui, kuriuo gali mėgautis kiekviena.

Kito žmogaus ignoravimas – gal šiek tiek veiksmingesnis būdas dėmesiui atkreipti, bet jis nesuteikia kokybiškų santykių, kokybiškos meilės. Be to, šis variantas yra laikinas ir turi didelę riziką, kad kito žmogaus ignoravimas pasibaigs visišku nebendravimu, taprusavio ryšio praradimu.

Na ir liko mūsų rekordininkės – visais besirūpinančios ir visiems įtikti norinčios moterys! Tai, ko gero, dažniausiai pasitaikantis netiesioginis meilės reikalavimo būdas. Gal ir tu jį taikai? Save sunkiau atpažinti, bet tai labai gerai matosi kitų moterų atveju. Gal pažįsti tokią, kuri visus apkamšo, pamaitina, aprengia, sutvarko, duoda patarimą, paguodžia ir niekada neatsisako padėti tol, kol dar pastovi ant kojų? Kalbu apie pagalboholikes. Jos kalba savo meilės kalba (jei neskaitei knygos „Penkios meilės kalbos“, tai labai rekomenduoju paskaityti) ir kiša ją kitiems, tikėdamosis, kad atgal gaus tą patį. Deja, tai dažnai perauga į išnaudojimą, o gal tiksliau – savanorišką savęs išsinaudojimą arba leidimą savimi naudotis. Jos jaučiasi reikalingos, svarbios, visur dalyvaujančios ir tai joms siejasi su meilės gavimu. Iš visų išvardintų variantų, mano nuomone, šis yra arčiausiai tikros meilės, bet iš ties dar labai toli.

Visi šie būdai turi bendrų bruožų:
1) Tai yra meilės reikalajauntys būdai, kai tiesiogiai arba ne tiesiogiai bandome kitą žmogų priversti mus mylėti. Mums atrodo, kad juos pritaikius gauname meilę, bet iš tiesų gauname dėmesį, gailestį, paklusimą ar panašų meilės pakaitalą.
2) Variantai gali „poruotis“ ir „maišytis“ tarpusavyje. Pavyzdžiui, savęs žalojimas ne daug skiriasi nuo noro visiems įtikti, pyktis irgi yra dažnas kitų variantų palydovas.
3) Tai yra manipuliacija. Dažniausiai ne sąmoninga, dažnai mes nesuprantame, kad šiuos būdus taikome. Tiesiog esame juos išmokusios iš aplinkos ar kitų pavyzdžių. Juos yra lengva taikyti turint mažą savivertę.
4) Svarbiausia – jie nieko bendro su tikrąja meile neturi!

Pagalvok apie savo gyvenimą? Ar nors vienas iš šių meilės reikalavimo būdų tau yra pažįstamas. O gal taikai juos visus? Ir kaip tau sekasi? Ko iki šiol pavyko pasiekti? Kiek jautiesi mylima, palaikoma, suprasta, gerbiama ir vertinama? Kiek jėgų ir noro turi taip gyventi? Gal verta kažką keisti?

Registruokis nemokamam pažintiniam pokalbiui.

No Comments

Post A Comment