Koučingas moterims | Kaip atskleisti save?
Jautiesi kalta, kad esi nepakankamai gera? Sužinok, kaip gali išsilaisvinti iš kančių, iš naujo atrasti save, pasitikėti savimi ir džiaugtis gyvenimu.
Savivertė, pasitikėjimas savimi, meilė sau, kaltė, kaip atsikratyti kaltės, depresija, kaip padidinti pasitikėjimą, mamos kaltė, kaip būti gera mama, gera mama, stipri moteris, psichologinė pagalba, seminarai vilniuje
907
post-template-default,single,single-post,postid-907,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Nuo 2019.10.01 d. Atsiskleisk!

Programa moterims

Nuo 2019.10.01 d. Atsiskleisk!

Dieną naktį tu sukiesi ir darai, ką gali… Bet to neužtenka. Nėra tokio rezultato, kokio tu tikiesi. Esi pavargusi ir išsekusi tiek fiziškai, tiek ir emociškai. Atrodo, kad jau nieko nebenori. Jautiesi kalta ir nepakankamai gera. Nebežinai, kas esi. Nežinai, ką daryti. Nežinai, kaip tai pakeisti, kur kreiptis. Draugių patarimai irgi nepadeda… Ši programa leis atrasti atsakymus bei suprasti, ką gali pakeisti. Atsakys į tavo visus „nežinau“. Juk taip gera, kai aiškiai žinai, tiesa?

Mes nuolat kažko laukiame. Laukiame savaitgalio, vasaros, kol užaugs vaikai. Laukiame geresnių laikų ir tos dienos, kai turėsime daugiau pinigų. Laukiame, kol kas nors mums išgelbės, palengvins mūsų dalią.

Jei nieko nekeisi savo gyvenime, niekas jame ir nepasikeis. Net loterijos laimėtojai iššvaisto pinigus ir toliau lieka vargšais, nes nepasikeitė patys. Ne aplinkybės, o mes formuojame savo gyvenimą.

Jei nenori to daryti dėl savęs, pagalvok apie vaikus. Vien dėl jų verta stengtis. Jei nežinai kaip, ateik pas mus – ir kartu rasime tau tinkamiausią kelią. Su palaikymu. Su džiaugsmu. Su meile (sau). Kiek dar lauksi, kol viskas pasikeis savaime?

Programa Atsiskleisk! padės tau atrasti tai, kas tavyje yra ypatingo ir paskatins tavo esybę atsiskleisti pajuntant gyvenimo pilnatvę.

Būdama savimi ir džiaugdamasi tuo gali geriausiai padėti savo šeimai, realizuoti savo tikslus, pajungti baimes savo naudai bei mėgautis gyvenimu.

Tik būdama savimi, tu gali padėti savo vaikams būti savimi. Tik priėmusi save, tu gali priimti kitus. Tik mylėdama save, tu gali dalintis tikra meile. Tad pasirūpink savimi, kad tau ir tavo šeimai būtų geriau.

Tavo vyras yra nepakankamai atsakingas? Vaikai neklauso? Bendradarbiai nesupratingi? Galvoji, kad gali juos pakeisti? Deja, ne.

Nesvarbu su kokiomis problemomis tu susiduri, svarbu – KAS TU ESI, kai jas sprendi. Būk pati sau šviesa. Atsigręžk į save, nes viskas prasideda nuo tavęs.

Tik tu gali keisti save, sluoksnis po sluoksnio nusiimti tai, kas tau netinka, tai, kas nėra tavo. Ir taip po truputi sugrįžti į tikrąją save. Tuomet ir kiti pradės keistis.

Atsiskleisk! – tai speciali keturių žingsnių saviugdos programa tokioms moterims kaip tu.

1. Pažink save – tai akistata su savimi, savo pliusais ir minusais, savo baimėmis ir troškimais. Tai atspirties taškas, nuo kurio gali kilti tik aukštyn.

2. Priimk save – tu nesi ideali. Niekas nėra! Tad pats laikas susidraugauti su savimi tokia, kokia esi. Tik tada galėsi iš tiesų pradėti augti.

3. Pamilk save – išmok priimti ir skleisti meilę. Pradėk nuo savęs. Tu neleisi niekam tavęs iš tiesų mylėti, kol pati nepamilsi savęs.

4. Atskleisk save – atradusi savo pačios pilnatvę, pražysi kaip pati nuostabiausia gelė, kuri daro pasaulį gražesnį.

Prisijunk prie bendraminčių rato ir iš naujo atrask save, padidink pasitikėjimą savimi, realizuok save, tapk laiminga ir dalinkis tuo su kitais!

* 12 savaičių, 12 bendrų susitikimų gyvai
* 2 asmeninės 1-1 koučingo sesijos,
* 28 val. tiesioginio darbo,
* Labai maža grupė (iki 7 žm.), palaikanti aplinka
* Užduotys namuose, konsultacijos, asmeninis dėmesys,
* Tau aktualių klausimų bei problemų sprendimai
* Dovanos ir prizai visoms dalyvėms

Įvairios darbo metodikos: grupiniai saviugdos susitikimai gyvai Vilniuje, bendravimas uždaroje FB grupėje, asmeninės koučingo sesijos, praktinės užduotys, pratimai raštu ir kt .

Tai yra praktinė programa, kurioje visi užsiėmimai orientuoti į konkrečią tavo gyvenimo situaciją!

Visa tai dabar su GIGANTIŠKA 60 proc. NUOLAIDA – vos už 298 EUR!!!
(Įprasta kaina yra 777 EUR. )

Liko tik 3 vietos vos už 99EUR/mėn! Tad paskubėk!

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D.U.K.)

Koks susitikimų laikas? – susitikimai trunka po 2 val. ir vyksta 1k./sav. Kadangi grupė maža, derinamas patogus laikas visoms dalyvėms.

Ar galima mokėti dalimis? – taip, mokėjimų grafiką reikia derinti individualiai.

Kaip žinoti, ar ši programa man tinka? – registruokis pažintiniam pokalbiui. Jo metu aptarsime tavo poreikius bei galimybes ir paaiškės, kiek ši programa gali būti naudinga būtent TAU.

Ką daryti, jei nebegalėsiu lankyti? – programos dalyvėms taikoma 19 dienų pinigų grąžinimo garantija, nepriklausomai nuo to, dėl kokių priežasčių dalyvė apsigalvojo ir nusprendė nebetęsti savo dalyvvaimo. Todėl tu esi saugi.

Kaip vyksta registracija? – pirmiausia kviečiame pažintiniam pokalbiui. Jei viskas tinka, registracija patvirtinama po apmokėjimo (pavedimu arba grynais).

No Comments

Post A Comment