Koučingas moterims | Ar šis svarbus klausimas kyla ir tau?
Klausimas, į kurį neradus atsakymo, sunku judėti pirmyn ir augti kaip asmenybei. ar šis klausimas kyla ir tau?
Saviugda, klausimas, klausimai, savianalize, kodel as, santykiai, vyras, moteris, santuoka, seima, laime, kaip pagerinti santykius, kaip issaugoti santuoka
947
post-template-default,single,single-post,postid-947,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Ar šis lemtingas klausimas kyla ir tau?

Moterys santykiai vyrai

Ar šis lemtingas klausimas kyla ir tau?

Mano klientėms šis klausimas dažniausiai kyla kalbant apie vyro ir moters santykius šeimoje. Romantiniai poros santykiai yra labai svarbi gyvenimo kokybės dalis, todėl visos norime, kad jie būtų kaip įmanoma geresni. Jei grįžus namo laukia nemalonus bendravimas su antrąją puse, nesijaučiame laimingos net ir tuo atveju, jeigu darbe ar kitur viskas sekasi puikiai. Natūralu, kad nemaža mano vedamų koučingo sesijų dalis bendraujant su klientėmis būna skiriama būtent šiai temai.

Kaip tai vyksta ir koks tas lemtingas klausimas, kuris dažnai kyla?

Tiesą pasakius, ankščiau jis kildavo ir man, tad suprantu, kaip svarbu rasti į jį sau tinkamą atsakymą.

Siekiant pagerinti santykius, pradedame nuo problemos įvardinimo arba to, kas santykiuose netenkina ir kokia laukia ateitis, jeigu niekas nepasikeis. Tuomet pakalbame apie tai, ko klientė norėtų, kaip ji nori, kad būtų. Išsiaiškiname, kas iš to siekiamo rezultato jau yra šiandien ir tada ieškome būtų kaip pasiekti norimą rezultatą ateityje. Viskas atrodo labai paprasta.

Iššūkis kyla tuomet, kai susiduriame su norais, kurie nepriklauso nuo mūsų. Kadangi normaliu atveju mes negalime valdyti kito žmogaus, reguliuoti jo gyvenimo, priversti jį elgtis taip kaip mes norime, viskas atsigręžia į mus. Labai norisi, kad vyras pasikeistų ir taptų idealus, tačiau pokyčiai vyksta truputį kitaip. Galime laukti, kol nutiks stebuklas arba keistis pačios ir tikėtis, kad tuomet pasikeis ir mūsų antroji pusė.

Čia ir iškyla šis egzistencinis klausimas – o kodėl AŠ? Kodėl aš turiu keistis? Kodėl aš turiu stengtis? Kodėl aš turiu save kontroliuoti, dirbti su savimi, gerbti jį, ieškoti sprendimų, nepasiduoti silpnybėms ir t.t.? Kodėl aš turiu visa tai daryti? Kodėl ne JIS?

Tai kodėl TU? Kaip manai? Čia siūlau padaryti pauzę ir pačiai sau atsakyti į šį klausimą. O žemiau pateikiu atsakymus, kuriuos pati sau radau, kai prisiėmiau atsakomybę už savo gyvenimą.

Pirmiausia todėl, kad tu ieškai pagalbos ir būtent tu nori gyventi geriau. Tik tu ir tu viena esi atsakinga už savo gyvenimą. Gali laukti, kol vyras susiprotės pasikeisti. Ir tai bus tavo atsakomybė už sprendimą laukti. Tai tarsi loterija – gali pasisekti, o gali ir ne. Jei pati atsigręši į save, tai tau tikrai pasiseks bet kokiu atveju, nes pati geriausia investicija yra į savo augimą.

Antra, turėti tai, ko taip trokšti, gali tik tada kai esi toks žmogus, kuris sugeba tai turėti. Pavyzdžiui, jei nori tobulo vyro, tai turi būti tokia moteris, su kuria tas tobulas vyras norėtų būti ir tokia, kuri su tokiu vyru gali gyventi. Žinoma, tobulų nėra, bet jei nori, kad tavo vyras pasikeistų į gerąją pusę, pirmiausia pati turi keistis į gerąją pusę. Kai tu tapsi ta geresniąja žmona, atsiranda labai didelė tikimybė, kad ir jis taps tokiai žmonai atitinkančiu vyru.

Trečia, prisiimdama atsakomybę už save ir už savo indėlį į santykius, tu įgauni galią, laisvę bei pagarbą (savigarbą). Tuomet tu gali rinktis, gali spręsti, gali valdyti situaciją. Tu tampi nebe situacijos įkaite ar auka, o jos valdove, kūrėja. Argi to nenori? Net jeigu tai reiškia, kad TU turi visa tai daryti. Argi šis rezultatas nėra vertas tokio indėlio?

Tas pats galioja ir darbe, karjeroje, santykiuose su kitais žmonėmis bei kitose gyvenimo sferose. Viskas turi savo kainą. Kokią kainą už savo laimę esi pasiruošusi mokėti tu?

Jei ir tu turi klausimų, registruokis nemokamam pažintiniam pokalbiui

No Comments

Post A Comment