Koučingas moterims | Būk savimi! Būk savo gyvenimo lyderė!
1062
post-template-default,single,single-post,postid-1062,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Būk savimi! Būk savo gyvenimo lyderė!

Būk savimi! Būk savo gyvenimo lyderė!

Būti šiuolaikine moterimi yra laisvė. Laisvė būti savimi, laisvė rengtis kaip nori, laisvė elgtis kaip nori, laisvė dirbti arba nedirbti, šokti arba melstis, pykti, verkti, juoktis… Laisvė gyventi, kvėpuoti, jausti, būti.

Deja, didelė dalis moterų to nesupranta ir savo laisve nesinaudoja. Jos konkuruoja su vyrais, o dėl savo jautrumo jaučiasi nepilnavertės.

Jei tu nori džiaugtis tuo, kad esi moteris ir moteriškumą paversti savo stiprybe, kviečiame tave kartu praleisti nepakartojamą savaitgalį moterims!

* Kas yra moteriškumas ir ką jis duoda kiekvienai moteriai?
* Kaip panaudoti jį atskleidžiant savo potencialą?
* Kas padeda jį pažadinti ir palaikyti?
* Kaip džiaugtis tuo, kad esi moteris?
* Kokiais mažais dalykėliais gali papildyti savo kasdienybę, kad ji teiktų daugiau džiaugsmo?

Šiuos ir kitus klausimus jaukioje malonioje aplinkoje nagrinėsime su būreliu tokių pačių moterų kaip tu. Kartu ieškosime kiekvienai dalyvei labiausiai tinkamų būdų, kaip lengvomis mažomis priemonėmis suteikti savo kasdienybėje daugiau džiaugsmo, motyvacijos bei energijos. Gvildensime moteriškumo paslaptis, paliesime vyrų bei moterų santykius tiek šeimoje, tiek ir darbinėje aplinkoje. Atliksime saviugdos užduotis, atsakymų ieškosime grupiniame koučingo užsiėmime, porose bei individualiai.

Tavęs laukia:
* Grupinės koučingo sesijos
* Malonios bei naudingos savianalizės užduotys
* Truputis teorijos apie vyrų ir moterų santykius
* Intriguojanti informacija apie moters esybės dalis
* Asmeninių atsakymų atradimas
* Naudingi patarimai tavo situacijai
* Glaudi, draugiška, maža bendraminčių moterų kompanija
* Židinio jaukumas bei skanios vaišės (vegetariškas maitinimas)
* Graži aplinka, pasibuvimas gamtoje

Renginys vyks 2020 m. gegužės 29-31 d. sodyboje Vila Bianca

Dvi nakvynės, vaišės, graži aplinka, palaikymas, mokymai, užsiėmimai ir dar daug kitų nuostabių dalykų laukia tavęs šio renginio metu tik už 199 EUR perkant bilietą iki balandžio 30d. Vėliau vieno bilieto kaina bus 259 EUR vienai dalyvei.

Apmokėjimo informacija:
UAB „Sanus delectus“ 
Sąsk. nr.: LT60 7044 0600 0806 2822
Mokėjimo paskirtis: savaitgalis moterims
Mokėjimo metu prašome pateikti savo informaciją: telefono numerį bei el.pašto adresą. Arba susisiekti su mumis el.paštu manokoucingas@gmail.com tam, kad galėtumėme su derinti renginio detales.

No Comments

Post A Comment