Koučingas moterims | Gyvas pokalbis su Violeta Repčenkaite
Gyvas pokalbis su Violeta Repčenkate Facebook grupėje. Prisijunk ir tu!
Pokalbis, Violeta Repcenkaite, Violeta Repčenkaitė, Violeta Vosylė, Violeta Vosyle, interviu, seminaras, gyvai, gyva transliacija, facebook grupė, grupe, feisbukas, live pokalbis, online, mama, triju vaiku mama, stovyklos moterims, Malta, Maltoje, patirtis, patarimai, pamokos, klaidos, moterys, moteris, grazi moteris, moters grozis, kaip suderinti darba ir seima, gyvenimas, pokalbiai apie gyvenima, moteru pokalbiai, garsenybe
1118
post-template-default,single,single-post,postid-1118,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

2020 06 21 Gyvas pokalbis su Violeta Repčenkaite

2020 06 21 Gyvas pokalbis su Violeta Repčenkaite

Kiekvienos moters gyvenimo istorija yra verta knygos. Įsiklausius į kiekvieną iš jų, galima labai daug ko išmokti bei pasisemti išminties.

Su ta mintimi, pradedame gyvų pokalbių ciklą ĮKVEPIANČIOS MOTERYS IR JŲ TIKROS ISTORIJOS, kurio metu kartą per mėnesį kalbinsime vis kitą įkvepiančią moterį. Kai kurios iš jų bus žinomos, kai kurios – paprastos moterys, išgyvenusios nepaprastus dalykus ir turinčios kuo dalintis.

Kalbėsime apie tai, kas joms padeda įveikti sunkumus ir siekti sėkmės bei laimės. Kas joms suteikia pilnatvės, iš kur jos semiasi motyvacijos, jėgų bei stiprybės? Kas joms padeda nepasiduoti, kai atrodo, kad jau nebėra kitos išeities? Kaip suderina šeimą ir darbą, kaip realizuoja save, kaip patenkina savo poreikius bei pasirūpina kitais? Ir dar daug kitų įdomių dalykų!

Pasimokykime iš kitų moterų išminties, klaidų be pergalių. Jei gali jos, GALI IR TU!

🧡🧡🧡

Pokalbių ciklą pradeda nuostabi, labai moteriška, neapsakomai stipri ir tuo pačiu švelni moteris, trijų vaikų mama, dukra, sesuo, sąmoningumo stovyklų moterims Maltoje organizatorė bei Vila Viola šeiminkė VIOLETA REPČENKAITĖ.

Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo tobula moteris, kuriai viskas gaunasi labai lengvai. Tačiau giliau pažvelgus į jos istoriją, galime pamatyti, kad ten yra visko – ir gero, ir blogo, ir karšto, ir šalto.

Kaip jai pavyksta išlaikyti pozityvų požiūrį, kurti savo gyvenimo pilnatvę bei rūpintis savimi, šeima ir dar verslu, kai ne viskas klostosi taip, kaip norėtųsi?

Apie tai ir dar daugiau kalbėsime jau šį sekmadienį 11:00 uždaroje FB grupėje Augančios Moterys.

Pokalbis vyks tiesiogiai. Prisijunk ir tu! ⬇️
https://www.facebook.com/groups/AuganciosMoterys/

Žymos:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.