Koučingas moterims | SEMINARAS MOTERIMS
Praktinis online seminaras moterims, norinčioms pasidžiaugti šiais metais įvykusiais gerais dalykais pasimokyti iš patirtų sunkumų.
Seminarai, seminarai moterims, mokymai, praktinis seminaras, online dirbtuvės, renginiai, saviugda, dovanos, sunkumai, pamokos, dėkingumas, kaip išmokti pamokas, kaip panaudoti sunkumus, ka daryti kai sunku, ka daryti kai labai sunku, kaip man sunku, kaip gyventi kai sunku, kaip palengvinti sunkumus, kaip padeti sau, kaip geriau jaustis, 2020 metai, ispakuojame dovanas
1271
post-template-default,single,single-post,postid-1271,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

IŠPAKUOKIME 2020 M. DOVANAS 2020 11 05

IŠPAKUOKIME 2020 M. DOVANAS 2020 11 05

Taip praktinis online seminaras moterims, norinčioms pasidžiaugti šiais metais įvykusiais gerais dalykais bei pasimokyti iš patirtų sunkumų.

Šiais metais labai tinka Friedricho Nietzschės posakis – „Kas tavęs nepražudo, padaro stipresniu“. 2020-ieji nebuvo lengvi metai. Jie su savimi atsinešė daug iššūkių ir išbandymų, tačiau kaip pasakytų Albertas Einšteinas: „Kiekviename sunkume slypi galimybės“.

Iš kiekvienos blogybės ištraukus pamoką ar galimybę, jos atlieka savo darbą ir nebesikartoja. Būtų apmaudu išgyventi problemą ir iš jos nepasimokyti. Tai būtų savo laiko ir skausmo švaistymas veltui.

Kaip tas galimybes atrasti, kai problemos atrodo neįveikiamos? Kaip sunkumus panaudoti savo naudai? Kaip eiti pirmyn kartu džiaugiantis tuo, ką jau turi? Kaip būti dėkingai, kaip man tokia situacija nepatinka?

Būtent į šiuos klausimus ir atsakysime seminaro metu. Taip pat atliksime praktines užduotis, kurios padės į šiuos metus pažvelgti kitaip bei pasiimti iš jų visas svarbias dovanas, nepriklausomai nuo to, ar jos mums buvo malonios, ar ne.

SEMINARO PROGRAMA:

– Tinkamas požiūris į vienerius metus: kur tai mus gali nuvesti ir kokias galimybes atverti.

– Kaipauginti dėkingumą ir džiaugtis tuo, ką turi. Net tada, kai atrodo, kad džiaugtis nėra kuo.


Kai sunkumai ištinka netikėtai. Kaip suprasti juose slypinčias pamokas?


Praktika, padedanti išsilaisvinti iš šiais metais patirtų nuoskaudų.

Ateinančių metų krypties pasirinkimas, remiantis išmoktomis pamokomis.

Atlikus seminaro užduotis, taps aišku, kaip tvarkytis su iškylančiais sunkumais ir ką daryti, kad jie negadintų mums gyvenimo, o jį pagerintų.

KADA? Gruodžio 05 d. 11 val. (trukmė – apie 3 val.)

KUR? Atskiroje uždaroje Facebook grupėje.

KAINA? 19 EUR

*SVARBU: seminaras vyks tiesiogiai ONLINE be įrašo, tad prašome rezervuoti būtent čia paskelbtą laiką ir nusiteikti gyvam tiesioginiam dalyvavimui.

ORGANIZATORĖS:
Jurga Juodkazytė – moterų saviugdos trenerė, sertifikuota ICC koučerė, daugybės saviugdos mokymų, seminarų bei stovyklų moterims vedėja, lektorė.

Loreta Živoltė – moterų saviugdos trenerė, renginių organizatorė, saviugdos mokymų, seminarų bei stovyklų moterims koordinatorė.

Loreta ir Jurga

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI APIE MŪSŲ RENGINIUS:

– Iš pradžių išgąsdino gana ilga trukmė, tačiau seminaras tikrai neprailgo, prabėgo kaip gera valandikė. Laikas atrodo ištirpo.

– Jūsų seminarai visada būna konkretūs, aiškūs ir naudingi. Sužinau labai daug naujų dalykų.


– Nustebino, kad seminaro vertė gerokai didesnė už kainą.

– Labiausiai patiko praktinės užduotys. Jos tarsi sujungė teoriją su mano gyvenimu ir tada viskas tapo daug aiškiau.


– Vienas iš nedaugelio seminarų, po kurio pajutau realius pokyčius.

Saviugdos stovykla moterims
No Comments

Post A Comment