Koučingas moterims | Vienas dalykas, visiškai pakeitęs mano supratimą apie baimę.
Vienas dalykas, visiškai pakeitęs mano supratimą apie baimę. Tai visiškai pakeitė mano supratimą apie baimes ir visam gyvenimui mane išlaisvino nuo bereikalingos kovos, kurios niekaip negalėjau laimėti.
Kaip kovoti su baime, kaip nugaleti baimes, baimes, baimės, baime, baimė, nerimas, kaip nugaleti nerima, baisu, ka daryti kai baisu, drasa, drąsa, laimejimas, ka daryti kai bijai, ka daryti kai kyla nerimas,
1290
post-template-default,single,single-post,postid-1290,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Vienas dalykas, visiškai pakeitęs mano supratimą apie baimę

Vienas dalykas, visiškai pakeitęs mano supratimą apie baimę

Nežinau, kaip jums, bet man 2020 – vieni iš spalvingiausių metų. Juose persipina savęs pažinimas, nauji atradimai ir iki šiol dar nelabai patirtos baimės.

Baimės dėl savo bei artimųjų sveikatos, nežinomybė dėl ateities, nerimas dėl finansinės situacijos. Visa tai gali sukelti pyktį, liūdesį, nerimą, depresiją, nusivylimą ir daug kitų mums nemalonių jausmų.

Baimė yra kaip motininė šių jausmų emocija. Jei ji tampa nevaldoma, mūsų gyvenimo kokybė ženkliai sumažėja.

Anksčiau, kai pajausdavau, kad man kyla baimė, pirmiausia galvoje atsirasdavo klausimas – Ką daryti? Kaip nugalėti tą bjaurybę?

Maniau, jog turiu NEBIJOTI. Net nemaniau, kad turėčiau būti drąsi. Tiesiog norėjau nejausti baimės, atsikratyti jos, padaryti, kad ji išnyktų…

Kaip aš klydau! Nenuostabu, kad man niekad nepavyko to padaryti. Kad mano „kova“ su baimėmis nedavė jokių rezultatų. Baimių tiesiog neįmanoma ištrinti, todėl kiekvienas toks bandymas yra pasmerktas nesėkmei. Tai tolygu beviltiškai kovai su vėjo malūnais.

Visi normalūs žmonės, kurių psichologija nėra sutrikusi, susiduria su vienu ar kitu baimės lygiu ir tai yra natūralu! Bijoti yra visiškai normalu! Ir tikėtis iš savęs, kad tapsi bebaimiu yra neįgyvendinamas dalykas.

Kai tai supratau, man labai palengvėjo. Nes siekdama netikro, klaidingo tikslo, buvau paklydusi ir dėl to nemačiau realaus sprendimo.

Tai, ką dabar parašysiu, visiškai pakeitė mano supratimą apie baimes ir visam gyvenimui mane išlaisvino nuo bereikalingos kovos, kurios niekaip negalėjau laimėti.

Supratau, kad baimė, nors ir nemaloni, mums yra naudinga tuomet, kai su ja mokame tinkamai elgtis. Ji gali mums labai pakenkti, bet gali ir labai padėti.

Su baimėmis nereikia kovoti. Su jomis galima susidraugauti ir tada jos pačios sumažėja. Jas galima panaudoti savo motyvacijai skatinti ir tuomet jos tampa labai naudingos.

Nugalėti baimę reiškia būti stipresne už ją.

Tai reiškia būti drąsia.

Tai reiškia neleisti baimei laimėti.

Tai reiškia bijoti, bet vis tiek siekti savo tikslų!

Drąsa nėra baimės nebuvimas. Drąsa yra tada, kai bijai, bet dėl kylančios baimės neatsisakai savo laimės.

Būkime drąsios!

Moterų saviugdos trenerė, sertifikuota ICC koučerė
Jurga Juodkazytė

Žymos:
No Comments

Post A Comment