Koučingas moterims | 5 DIENŲ NEMOKAMAS MOTERIŠKUMO IŠŠŪKIS
Kviečiame prisijungti į nemokamą 5 dienų moteriškumo iššūkį, kuris padės geriau suprasti save, pastebėti daugiau savo privalumų bei priimti trūkumus, padidinti savo savivertę bei pasitikėjimą savimi. Auginti geresnius santykius su vyrais bei artimais žmonėmis, o svarbiausia - tapti stipresne moterimi iš vidaus.
Iššūkis, moterys, moteriškumas, pasitikėjimas savimi, savivertė, kaip padidinti savivertę, kaip padidinti pasitikėjimą savimi, pasitikėjimas savimi, pasitikejimas savimi, saviverte, moteriskumas, facebook grupe, moterims, renginiai,
1308
post-template-default,single,single-post,postid-1308,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

5 DIENŲ MOTERIŠKUMO IŠŠŪKIS 2021 03 22-26 d.

Moteris

5 DIENŲ MOTERIŠKUMO IŠŠŪKIS 2021 03 22-26 d.

Kviečiame prisijungti į nemokamą 5 dienų moteriškumo iššūkį, kuris padės geriau suprasti save, pastebėti daugiau savo privalumų bei priimti trūkumus, padidinti savo savivertę bei pasitikėjimą savimi. Auginti geresnius santykius su vyrais bei artimais žmonėmis, o svarbiausia – tapti stipresne moterimi iš vidaus.

IŠŠŪKIO METU NAGRINĖSIME LABAI SVARBIAS TEMAS:

𝗜 𝗗𝗜𝗘𝗡𝗔 – Kodėl verta džiaugtis, kad esi moteris? Jei jau gimei moterimi, tai gal geriau rasti būdų tuo džiaugtis?

𝗜𝗜 𝗗𝗜𝗘𝗡𝗔 – Kuo skiriasi moteris, kai ji yra vyriška, ir kai ji yra moteriška? Mes visos turime abi puses, todėl gerai žinoti jų privalumus bei mokėti išlaikyti harmoniją.

𝗜𝗜𝗜 𝗗𝗜𝗘𝗡𝗔 – Koks yra sveikas moteriškumas ir kada mumyse pasireiškia sužeistas moteriškumas? Ši tema padeda auginti emocinę stiprybę, nes pradedame atpažinti tai, kas mums trukdo ir tai, kas mums padeda.

𝗜𝗩 𝗗𝗜𝗘𝗡𝗔 – Koks yra pagrindinis moteriškumo bruožas? Ne, tai nėra sijonai, gėlės, kremai, kvepalai, gulėjimas vonioje ar pan. Nors šie dalykai irgi padeda.

𝗩 𝗗𝗜𝗘𝗡𝗔 – Kokia moterimi nori būti? Mes kasdien nesąmoningai apsisprendžiame, kokia moterimi norime šiandien būti. Šią dieną išmoksime tai atlikti sąmoningai.

IŠŠŪKIS PRASIDEDA kovo 22 d. 10 val. Registruotis nereikia. Jei nori dalyvauti, prisijunk prie Facebook grupės, kurioje vyks iššūkis: https://www.facebook.com/groups/AuganciosMoterys

Žymos:
No Comments

Post A Comment