Koučingas moterims | ATSKLEISK SAVO MOTERIŠKUMĄ - tapk moterimi, kuri žino savo vertę!
Ši programa yra skirta būtent toms moterims, kurios nori iš gilumos ištraukti tą nepraktišką ir labai žavingą, gyvą moterišką savo dalį. Kurioms jau nusibodo arti už visus ir būti stipria. Toms, kurios nori, kad jas kažkas išgelbėtų iš jų pačių gyvenimo ir supranta, kad niekas kitas už jas to nepadarys. Toms, kurios nori atskleisti savo vidinę stiprybę bei grožį.
moteriškumo paslaptys, kas tai moteriškumas, moteriskumas, moteriskumo ambasadore, moteris, pasitikejimas savimi, nuoskaudos, preities, preitis, emocijos, kaip valdyti emocijas,moteriskumas tai, moteriskumo praktikos, moteriskumo irankiai, moteriskumo samprata, moteriska energija, renginys moterims, programa moterims, atskleisk moteriskuma, moteriskumo pamokos,
1312
post-template-default,single,single-post,postid-1312,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

ATSKLEISK SAVO MOTERIŠKUMĄ 2021 04 12-30

ATSKLEISK SAVO MOTERIŠKUMĄ 2021 04 12-30

Tapk moterimi, kuri žino savo vertę!

Eidamos per gyvenimą mes prisirenkame nuoskaudų, kurios mus sužeidžia. Būdamos sužeistos moterys, mes „užsiauginame storą odą“ ir „apsistatome sienomis“ savo širdį.

Mes bijome mylėti.

Mes bijome tikėti ir pasitikėti.

Mes bijome vėl nusivilti, vėl patirti skausmą.

Todėl užspaudžiame savo emocijas ir tiesiog darome tai, ką reikia. Mes nebegalvojame apie tai, ko norime. Nebeleidžiame sau svajoti.

Mes naudojame pyktį ir baimę kaip gyvenimo variklį. O visa kita mums nerūpi. Mes manome, kad mums nesvarbu, kas su mumis bus tol, kol mūsų vaikams viskas gerai. Tol, kol kylame karjeros laiptais. Tol, kol galime sau leisti nusipirkti daiktus, kurių trokštame.

Visa tai darome, kad galėtume pabėgti nuo savęs. Kad užsitarnautume pripažinimą iš kitų. Kad įrodytume, jog esame vertingos. Gal tada leisime sau nors truputį pripažinti save.

Taip tampame moterimis, kurios turi viską kontroliuoti, prisiima per daug atsakomybės už viską ir visus aplinkui. Kurios sėkmingai konkuruoja su vyrais, o pačios savo vyrą laikome mažu vaiku ar nevykėliu. „Nėra man tinkamo tokio stipraus vyro“ – pagalvojame ir susitaikome su nelaimingu savo likimu.

Tampame moterimis, kurios pavargo nuo visko…

Kol vieną dieną kažkaip pastebime, kad pametėme save. Kad ta jauna moteris, kuri turėjo tiek daug gražių svajonių. Ta moteris, kuri tikėjo pasaulio gerumu. Ta moteris, kuri mokėjo mylėti visa širdimi. Ta moteris – mirė.

Mes ją užkišome kažkur giliai, kad ji mums netrukdytų. Nes ji nepraktiška. Ji per daug jausminga. Ji nėra tinkama karjerai daryti ar dirbant auginti vaikus ir dar prižiūrėti namus. Ji trukdo mums „susiimti“. Ji trukdo mums būti vyriškomis…

Ši programa yra skirta būtent toms moterims, kurios nori iš gilumos ištraukti tą nepraktišką ir labai žavingą, gyvą moterišką savo dalį. Kurioms jau nusibodo arti už visus ir būti stipria. Toms, kurios nori, kad jas kažkas išgelbėtų iš jų pačių gyvenimo ir supranta, kad niekas kitas už jas to nepadarys.

Tai daugiau nei moteriškumo programa padės:
– geriau pažinti ir suprasti save;
– auginti pasitikėjimą savimi;
– atskleisti pilnavertį moteriškumą (ne sužeistą);
– išsilaisvinti iš praeities nuoskaudų;
– užmegzti gilesnį ryšį su kitais žmonėmis;
– tapti stipresne vidumi;
– turėti teigiamesnį požiūrį į save bei aplinkinius;
– išmokti sau padėti, kai sunku;
– pažinti ir valdyti savo emocijas;
– išsilaisvinti iš poreikio viską kontroliuoti.

Programa vyks 2021 balandžio 12-30 d. uždaroje Facebook grupėje, kurioje kas antrą dieną bus gyvas video su teorine ir praktine dalimi. Programos kaina tik 33 EUR.

Programą veda moterų saviugdos trenerė, sertifikuota ICC koučerė, T.Robbins mokinė Jurga Juodkazytė.

„Šioje programoje aš dalinuosi žiniomis, kurios pakeitė mano gyvenimą ir suteikė norą džiaugtis, kad esu moterimi“ – Jurga Juodkazytė

REGISTRACIJA VYKSTA EL.PAŠTU: manokoucingas@gmail.com

No Comments

Post A Comment