Koučingas moterims | Ką daryti, kai atsibosta savas verslas ir nebėra motyvacijos?
Net ir dirbant sau, darbas gali atsibosti. Tuomet dingsta įkvėpimas bei noras judėti į priekį. Tai ką daryti, kai nėra motyvacijos? Kai savo pačios verslas pabosta? Kaip sau padėti?
ką daryti kai nėra motyvacijos, kaip pakelti motyvaciją, ką daryti kai atsibosta verslas, mėgstama veikla, aukštesnis lygis, verslo patarimai, verslui, verslios moterys, nuosavas verslas, nuobodu, nusibodo, nėra motyvacijos
1320
post-template-default,single,single-post,postid-1320,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Ką daryti, kai atsibosta nuosavas verslas?

Ką daryti, kai atsibosta nuosavas verslas?

Juk kiekvienai moteriai būna dienų, o kartais – savaičių ar net mėnesių, kai net ir mėgstama veikla nedžiugina.

Net ir dirbant sau, darbas gali atsibosti. Tuomet dingsta įkvėpimas bei noras judėti į priekį.

Tai ką daryti, kai nėra motyvacijos? Kai savo pačios verslas pabosta? Kaip sau padėti?

Pirmiausia, jeigu tau taip atsitiko – sveikinu! Jeigu esi tokioje būsenoje, kai dirbti sau arba užsiimti mėgstama veikla tapo nuobodu, vadinasi šioje stadijoje pasiekei savo lubas. Vadinasi esi komforto zonoje, kur viskas yra taip iki kaulų smegenų žinoma, kad net darosi nebeįdomu ir nuobodu.

Tai ženklas, kad atėjo laikas kilti į aukštesnį lygį ir žengti rizikingesnį žingsnį. Štai keletas pavyzdžių, ką galima būtų padaryti tokioje situacijoje:
– papildyti asortimentą nauja preke;
– pakelti kainas;
– pagerinti produktų/paslaugų kokybę;
– pakeisti darbo pobūdį;
– atsinaujinti;
– plėsti rinką ir t.t.

Variantų yra daug. Ir žinai, ką? Aš tikiu, kad tu senokai nujauti, koks tavo pačios žingsnis pakeltų tavo veiklą į aukštesnį lygį (next level). Tikriausiai tai nėra patogus žingsnis, todėl ir delsi būdama savo gerai atidirbtoje komforto zonoje.

O jeigu nežinai, ką daryti toliau, arba nedrįsti, turiu tau keletą labai veiksmingų patarimų.

🔸 Pagalvok, koks yra tavo veiklos aukštesnis tikslas, didesnis už tavo asmeninę naudą. Kaip tu, savo verslo pagalba, prisidedi prie kitų žmonių ir pasaulio gerovės? Kas tau teikia daugiausiai džiaugsmo?

🔸 Prieš priimant sprendimą daryti pakeitimus versle, labai gerai yra trumpam atsitraukti, pailsėti, gerai išsimiegoti, išvykti į kelionę ar tiesiog sustoti ir iš vis nieko nedaryti. Pajausti, kokia kryptimi eiti toliau.

🔸 Įkvėpimui bei naujoms idėjoms labai naudinga yra pasidomėti kitų sėkmingų žmonių istorijomis. Kokie žmonės tau galėtų būti pavyzdžių? Kokios asmenybės tave įkvepia?

🔸 Motyvacijos dažnai suteikia teigiamas grįžtamasis ryšys. Gali pasikelbėti su patenkintais klientais ar paskaityti jų atsiliepimus apie savo produktą/paslaugą. Tai visuomet suteikia energijos bei jėgų judėti toliau.

Jeigu ir šie patarimai nepadeda, tuomet siūlyčiau rimtai pagalvoti ar ta veikla, kuria užsiimi, tau yra tinkama. Gal būt jau išsisėmei, padarei joje viską, ką galėjai ir dabar jau metas judėti toliau?

Jei domiesi saviugda ir tau patiko šis įrašas, kviečiu prisijungti prie mūsų Facebook saviugdos grupės moterims.

Žymos:
,
No Comments

Post A Comment