Koučingas moterims | Pakelk savo kainas ir jauskis gerai uždirbdama daugiau
„Labai patiko tai, kad kalbant apie kainos kėlimą, įžvelgiama ir įvertinama nauda ne tik pardavėjui, bet ir klientui – tai nerealu. Niekada apie tai nesusimąsčiau pati. Ir tas naudos klientui įvertinimas tikrai nuima tam tikrą psichologinį krūvį nuo manęs pačios.“ – taip apie mokymus PAKELK KAINAS atsiliepia viena iš dalyvių. Jautiesi nepatogiai sakydama savo paslaugų kainą? Jauti, kad tavo prekės per pigios, bet pakelti kainos negali, nes gaila klientų? Bijai? Tu esi ne viena. Dauguma moterų jaučiasi nevertinamos, persidirbusios ir nepasitikinčios savimi, nors jų produktai yra geros kokybės. Tačiau tai galima pakeisti. „Jei anksčiau buvo nedrąsu sakyti savo valandos mažą kainą, dabar sunku pagalvoti kaip galėjau taip nusipiginti. Nustebino suvokimas, kad Geroji kaina kaina yra gera man, ir gera klientui. Pamatyti tos „auksinės kainos“ įvardinimą kaip win-win sprendimą buvo tikras atradimas.“ PAKELK KAINAS – tai vienos dienos interatktyvūs mokymai, kurie padės tau pamėgti aukštesnes kainas ir sakyti jas su vidiniu pasitikėjimu.
Kainos, kainodara, finansiniai tikslai, verslas, pasitikėjimas savimi versle, online mokymai, mokymai internetu, mokymai moterims, pakelk kainas, kainų renginys, kainų mokymai, mokymai apie kainas, kaip padidinti pardavimų pajamas, kaip padidinti pasitikėjimą savimi versle,
1326
post-template-default,single,single-post,postid-1326,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

PAKELK KAINAS 2022 01 27

Pakelk kainas vizualas

PAKELK KAINAS 2022 01 27

„Labai patiko tai, kad kalbant apie kainos kėlimą, įžvelgiama ir įvertinama nauda ne tik pardavėjui, bet ir klientui – tai nerealu. Niekada apie tai nesusimąsčiau pati. Ir tas naudos klientui įvertinimas tikrai nuima tam tikrą psichologinį krūvį nuo manęs pačios.“ – taip apie mokymus PAKELK KAINAS atsiliepia viena iš dalyvių.

Jautiesi nepatogiai sakydama savo paslaugų kainą? Jauti, kad tavo prekės per pigios, bet pakelti kainos negali, nes gaila klientų? Bijai? Tu esi ne viena. Dauguma moterų jaučiasi nevertinamos, persidirbusios ir nepasitikinčios savimi, nors jų produktai yra geros kokybės. Tačiau tai galima pakeisti.

„Jei anksčiau buvo nedrąsu sakyti savo valandos mažą kainą, dabar sunku pagalvoti kaip galėjau taip nusipiginti. Nustebino suvokimas, kad Geroji kaina kaina yra gera man, ir gera klientui. Pamatyti tos „auksinės kainos“ įvardinimą kaip win-win sprendimą buvo tikras atradimas.“

PAKELK KAINAS – tai vienos dienos interatktyvūs mokymai, kurie padės tau pamėgti aukštesnes kainas ir sakyti jas su vidiniu pasitikėjimu.


Mokymai susideda iš 7 praktinių žingsnių, kurie atsako į šiuos esminius klausimus:

 1. Kaip jaučiasi klientai, kurie moka didesnes kainas?
 2. Kam iš vis reikėtų kelti kainas?
 3. Kaip susitvarkyti su nemaloniais jausmais kainos atžvilgiu?
 4. Kaip labiau pasitikėti savimi savo versle?
 5. Kas padeda padidinti pasitikėjimą savimi ir savo preke/paslauga?
 6. Kokia yra aukštesnės kainos nauda klientui?
 7. Kaip visą tai pritaikyti konkrečiai savo situacijai?
 8. Kaip strategiškai įgyvendinti kainos kėlimą?

PAKELK KAINAS mokymai tinka tau, jeigu turi savo verslą ir tau svarbu:

 • Mokėti save motyvuoti,
 • Praktikuoti konstruktyvią savianalizę,
 • Žinoti, kaip drąsiai ir aiškiai pristatyti savo produktą,
 • Suprasti, kodėl klientams yra geriau mokėti daugiau bei, ko reikia, kad klientai norėtų tai daryti,
 • Rasti savo “Auksinę” kainą, kuri būtų suderinta su tavo vertybėmis bei prioritetais,
 • Nuolaidas, dovanas bei akcijas daryti tikslingai,
 • Taikyti tokį atsiskaitymo etiketą, kuris padeda gerai gyventi net ir krizės metu,
 • “Nusigriebti grietinėlę” prieš pakeliant kainas.

Ką apie mokymus sako kitos dalyvės?

„Mokymai davė sistemą ir suvokimą einant pažingsniui, kur yra didžiausios spragos.“

„Geriau ir giliau supratau savo laiko vertę ir savo vertę.“

„Jaučiuosi turinti pamatą po kojomis prašyti mane tenkinančios kainos ir žinau, kodėl mano prekės jos vertos.“

„Jaučiuosi užtikrinčiau įvardindama savo kainą.“

„Pakėliau kainas.“

„Gavau daugiau tvirtumo, pasitikėjimo savimi. Kainų normalių motyvus.“

„Jaučiuosi užtikrinta gauti reikiamą kainą, nes suprantu, kad vertę sukuriu adekvačią.“

„Už savo prekes prašysiu kainos, kurios noriu aš. Nesijausiu dėl to kalta.“

„Sudėtinga pakeisti įpročius, impulsyviai vis dar prasimuša įprastos elgsenos, tačiau žinau aiškiai, kad nenoriu ir negaliu dirbti už mažą kainą. Todėl sieksiu savo įvardintos kainos.“

„Labiausiai patiko tai, kad matėsi, jog mokymų vadovė Jurga pati praėjo tą kelią, kuriuo dalinasi, žinios bei tai, kad galėjau pasisakyti.“

KVIEČIU REGISTRUOTIS JAU DABAR!

LAIKAS: mokymai vyks dienos metu, 2022 sausio 27d. 9-16 val., + 30 min. papildomiems klausimams atsakyti (iki 16:30 val.). Dalyvausime prisijungusios gyvai (be įrašo).

VIETA: Facebook room online skambutis specialiai tam sukurtoje uždaroje grupėje, kurioje bus tik renginio dalyvės.

KAINA: išankstinė kaina iki gruodžio 31 d. imtinai – 99 EUR. Nuo sausio 1 d. – 155 EUR.

GRUPĖ: maksimalus grupės narių skaičius – 10 moterų, todėl kiekvienai bus skiriamas asmeninis dėmesys jų klausimų sprendimui.

REGISTRACIJA: prašome užpildyti anketą https://forms.gle/pNJyqLAijC9SQYfZ8. Vieta mokymuose bus rezervuota gavus apmokėjimą.

APIE ORGANIZATORĘ: Jurga Juodkazytė – moterų saviugdos trenerė, sertifikuota ICC koučerė, „Koučingas Moterims“ įkūrėja. Yra baigusi Tony Robbins koučingo kursus, virš dešimties milijonierės Melanie Ann Layer saviugdos kursų ir kitų koučingo treniruočių. Vienas iš esminių šuolių Jurgos finansinėje gerovėje įvyko tada, kai pradėjo gerai jaustis kalbėdama apie savo paslaugų kainas, tiesiai ir užtikrintai, be jokių išvedžiojimų sakyti, kiek kainuoja jos darbas. Šiuose mokymuose Jurga dalinasi tuo, per ką pati perėjo, kas jai padėjo pakelti kainas ir uždirbti daugiau.

No Comments

Post A Comment