Koučingas moterims | PRIIMK PINIGUS online seminaras-dirbtuvės
Pasikoreguok įsitikinimus finansinei gausai priimti
Finansiniai tikslai, įsitikinimai, pakeisk įsitikinimus, pinigų blokai, įsitikinimai apie pinigus, sėkmingas mąstymas, finansinė sėkmė, susikurk sėkmingą mastymą, finansai, pinigai, finansinė gausa
1334
post-template-default,single,single-post,postid-1334,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

PRIIMK PINIGUS

PRIIMK PINIGUS

Nori uždirbti daugiau? Net ir taikant pačias geriausias strategijas, daug dirbant ir reklamuojantis, gali būti sunku uždirbti pinigus vien dėl vidinių blokų ir trukdančių įsitikinimų.

Dažnai proto lygmenyje mes pinigų norime, tačiau kažkur giliai viduje kyla pasipriešinimas, pradedantis sabotuoti mūsų veiksmus. Atsiranda noras atidėlioti darbus, sunku išrašyti sąskaitas, pasakyti kainas ar tiesiog paskambinti arba parašyti klientui.

Šis praktinis seminaras-dirbtuvės skirtas išsiaiškinti bei pakeisti tuos trukdančius įsitikinimus, kad visi darbai vyktų sklandžiau ir vestų ne tik prie tikslo padėti žmonėms, bet ir prie tikslo iš to uždirbti. Tai padeda sukurti sėkmingą, finansinei gausai priimti padedantį mąstymą.

Pritaikius šią paprastą praktiką, man pavyko padvigubinti savo pajamas bei atviriau priimti šiame gyvenime esančias gėrybes.

Jei tu jauti, kad tavo viduje kažkas trukdo ar prieštarauja tavo uždarbiui, labai rekomenduoju dalyvauti ir nuoširdžiai atlikti visus savęs koučingo pratimus, kuriuos vėliau galėsi taikyti savarankiškai.

Seminaras vyks 2022 01 20 d. 10 val. gyvai internetu.

Kaina 55 EUR. Mokymų PAKELK KAINAS dalyvės bilietą į šį seminarą gaus dovanų.

Registracija vyksta el.paštu: manokoucingas@gmail.com.

No Comments

Post A Comment