Koučingas moterims | Knygų klubas online NEMOKAMAI
Visą vasarą kiekvieną pirmadienį skaitome ir analizuojame saviudos knygą uždaroje Facebook grupėje. Prisijunk!
Knygos, skaitymas, klubas, knygų klubas, nemokamai, nekomercinis projektas, vasara su knyga, online, prisijunk, moterims, saviugda, skaityti knygas, knygos, koucingas
1358
post-template-default,single,single-post,postid-1358,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

KNYGŲ KLUBAS

knyga

KNYGŲ KLUBAS

Nemokamas saviugdos knygų klubas kiekvienai moteriai, kuri nori tobulėti.

Kiekvieną pirmadienį 12:00-13:00 val., Facebook saviugdos grupėje AUGANČIOS MOTERYS skaitysime ir analizuosime vieną saviugdos knygą (kol ją pabaigsime). Knygos turėti nebūtina.

Startuojame birželio 13 d.

NEMOKAMAI, REGISTRUOTIS NEREIKIA

Šis nekomercinis projektas planuojamas vasaros metu ir bus pratęstas, jeigu išklis poreikis.

Pradėsime nuo knygos, kurią rekomenduoju visoms moterims: „MOTERYS, KURIOS MYLI PER STIPRIAI“

Dalyvavimas yra visiškai laisvas ir savanoriškas, jokių įsipareigojimų: galima prisijungti bet kuriuo užsiėmimo metu (nuo pradžių, nuo vidurio ar pabaigoje), galima tik klausyti kaip kitos skaito bei aptaria arba pačiai dalyvauti. Kad būtų patogiau, dalyvaujame be kamerų.


Įrašo nebus, tad kviečiu bent kartą prisijungti gyvai ir pasižiūrėti, kuo šis projektas tau gali būti naudingas. Mano tikslas – kad kiekviena iš šio skaitymo pasiimtų tik tai, ko jai reikia. 

Jei turi klausimų, drąsiai rašyk manokoucingas@gmail.com

No Comments

Post A Comment