Koučingas moterims | Kaip mes galime tau padėti?
469
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-469,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kaip mes galime tau padėti?

KOUČINGAS MOTERIMS PROJEKTO TIKSLAS YRA PADĖTI GYVENTI HARMONINGĄ, SU TAVO PRIGIMTIMI BEI NORAIS SUDERINTĄ GYVENIMĄ

Koučingo sesijos padeda padidinti savivertę,
rasti atsakymus į rūpimus klausimus, priimti sprendimus,
padaryti tai ką ilgai atidėliojai, pagerinti santykius,
atrasti mėgiamą veiklą, atrasti savo pašaukimą,
padidinti motyvaciją, susidraugauti su baimėmis,
išsigryninti savo vertybes ir pajausti savo vidų.

Nori pokyčių savo gyvenime, tačiau nesi tikra, ar koučingas tinka tau? Ar patiks koučerė? Ar verta investuoti?

Registruokis nemokamai pažintinei sesijai internetu ir išsklaidyk savo abejones!

Pasirink sau labiausiai tinkantį variantą 

NEMOKAMA PAGALBA

Nemokami būdai, kuriais padedame daugybei moterų

Facebook puslapis pilnas dinamiškos lengvos informacijos. Čia rasi daug naudingų patarimį bei esminių įžvalgų. Jis skirtas dalintis mūsų patirtimi bei didinti tavo įkvėpimui. 

Facebook grupę sukūrėme norinčioms augti kartu ir artimiau bendrauti. Čia dalinamės gyvais įrašais, atsakome į rūpimus klausimus, kalbame aktualiomis temomis. Čia susijungia teorija su praktika.

Jei nori dar labiau gilintis į saviugdos subtilybes, tau tikrai bus įdomu paskaityti mūsų blog’o įrašus. 

Jei nori būtent tau asmeniškai skirtos pagalbos, registruokis nemokamai pažintinei koučingo sesijai. Jos metu visas dėmesys bus skiriamas tik tavo situacijai ir tau labiausiai tinkančių sprendimų paieškai. 

PROGRAMOS BEI RENGINIAI

Praktiniai užsiėmimai

Seminarai, kursai, mokymai, renginiai – visa tai skrita tam, kad padėtumėm tau teorines žinias pritaikyti praktikoje. Nuolatos sugalvojame naujų ir naudingų renginių mūsų klientėms bei augti norinčioms moterims. 

MASTERMIND grupė. Joje kartą per savaitę vyksta panašiai mąstančių moterų online susitikimas. Čia palaikome viena kitą, draugiškai keičiamės idėjomis, strategijomis, dalinamės iššūkiais, siekiame įkvepiančių galimybių ir viena kitos sėkmės. Tai tarsi asmeninė patarėjų grupė, kurioje vyksta protų bei patirčių sinergija. Labiausiai tinka versle dalyvaujančioms moterims.

ASMENINĖS SESIJOS

Asmeninė pagalba tik tau vienai

Asmeninė skoučingo sesijos yra aukščiausio lygio individuali pagalba, kurią galime suteikti. Jų metu įvyksta neregėtos klienčių transformacijos. Koučingo sesijos padeda padidinti savivertę,  rasti atsakymus į rūpimus klausimus, priimti sprendimus, padaryti tai ką ilgai atidėliojai, pagerinti santykius, atrasti mėgiamą veiklą, atrasti savo pašaukimą, padidinti motyvaciją, susidraugauti su baimėmis, išsigryninti savo vertybes ir pajausti savo vidų.

UŽDUOK RŪPIMUS KLAUSIMUS

Anonimiškai užduok klausimą, kuris tau rūpi

Nenori dalyvauti mūsų renginiuose bei koučingo sesijose, bet nori rasti tavo situacijoje labiausiai tinkančius atsakymus? 

Jei turi klausimų, kurie tave neramina ir manai, kad mūsų atsakymas ar patarimas gali duoti tau naudos, mielai prašome pasidalinti šiuo metu tau aktualiausiais klausimais. Jei tau tai aktualu, yra didelė tikimybė, kad tai bus svarbu ir kitoms moterims. 

Užpildyk anoniminę anketą ir tavo klausimą(us) aptarsime klausimų-atsakymų sesijoje. Klausimų-atsakymų sesijos vyksta trečiadieniais 12:00 val. Koučingas moterims FB grupėje.

Lauksime tavęs!

Koučingo sesijas veda
sertifikuota ICC koučerė,
T. Robbins koučingo kursų mokinė

Jurga Juodkazytė

Jurga Juodkazytė

Sertifikuota ICC koučerė, projekto „Sidabrinė linija“ savanorė.

Nori profesionalaus užsiėmimo?