Koučingas moterims | Kaip padaryti, kad norai išsipildytų?
Kaip padaryti, kad mūsų norai išsipildytų?
Norai, tikslai, kaip padaryti kad norai išsipildytų, svajonės, svajones, kaip pildosi norai, noras, nauju metu tikslai, tikslai 2021, tikslai naujiems metams, saviugda
1301
post-template-default,single,single-post,postid-1301,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kaip padaryti, kad norai išsipildytų? 4 svarbiausi dalykai

Kaip padaryti, kad norai išsipildytų? 4 svarbiausi dalykai

Atsivertusi savo praėjusių metų norų sąrašą, nustebai kiek daug iš jų išsipildė! Ir net be didelių pastangų!

Taip, dėl kai kurių teko paplušėti. Daugiausia, tai buvo darbas su savimi, savo kompleksais, baimėmis, įsitikinimais. Ir nedidelę dalį sudarė strateginiai veiksmai, kurie privedė prie rezultato.

Tačiau mane labiausiai nustebino tie norai, dėl kurių, rodos, nedariau nieko! Visiškai nieko. Tik žinojau, kad to noriu ir aplinkybės tarsi pačios tinkamai susiklostė. Man beliko pasinaudoti palankia proga.

Papasakosiu savo vieno tokio noro-tikslo išsipildymo istoriją ir toliau pateiksiu svarbiausius dalykus, kuriuos pastebėjau.

2020 m. pradžioje nusprendžiau, kad atėjo laikas atsisveikinti su savo senuoju automobiliu, kurį turėjau virš 13 metų, ir įsigyti naują. Nusižiūrėjau tokią mašiną, kuri labiausiai patiko mano dukrai. Pamaniau: jei jau pirkti naują, tai tokią, kuri džiugina ne tik mane, bet ir man labai brangų žmogų. Mašina ne pigi, paskolos imti neketinu, tad visiškai neįsivaizdavau, kaip aš galėčiau tą norą įgyvendinti.

Įsibėgėjus Koronai, maniau, kad šiemet tą padaryti nebėra vilčių. Tačiau norėti nenustojau. Tik savo norui neuždėjau galutinės datos – kada bus, tada ir gerai. Visiškai nejaučiau jokios įtampos, tiesiog atsipalaidavau ir pasidaviau įvykių tėkmei.

Rugsėjo pabaigoje, artėjant mano gimtadieniui, aplinkybės automobilio pirkimui taip gerai susiklostė, kad net negražu būtų jo nepirkti!!! Vienas žmogus grąžino ne mažą seną skolą, kitas – sumokėjo į priekį ir pan. Ir vualia – mano rankose naujo automobilio rakteliai!

Kaip tai atsitiko? Jei noriu, kad tokie dalykai kartotųsi, visai gerai suprasti, bent kažką, kas čia įvyko. Tad paanalizavau šią situaciją ir pastebėjau keletą svarbių dalykų.

Visų pirma svarbu ŽINOTI, KO AŠ NORIU. Kai tvirtai žinau, kad tikrai to noriu, kai neabejoju savo norais, jie kažkaip pildosi…

Kitas momentas, kurį pastebėjau – nesvarbu, ar žinai KAIP tai pasiekti. Jeigu mes nežinome, net neįsivaizduojame kaip tai gali įvykti, mums atrodo jog tai yra neįmanoma. Todėl net neleidžiame sau to norėti. Aš nežinojau kaip galiu įsigyti automobilį, bet nenustojau norėti ir atsakymas į klausimą KAIP kažkuriuo momentu atsirado.

Trečias labai svarbus dalykas – neprisirišti prie konkrečios DATOS. Kai nusistatome, kad būtent šiais metais ar iki konkrečios datos norime, jog mūsų noras išsipildytų, tai datai artėjant pradedame nervintis, kyla įtampa, pradedame manyti, kad tai yra neįmanoma. Kyla noras balškytis, nes norėti tampa vis sunkiau, kai nebetiki, kad tai gali išsipildyti. Vieną dieną vis dar norime, kitą jau nebe. Tai trukdo pastebėti tinkamas galimybes. O jei paliekame visiškai atvirą laikotarpį, viskas gaunasi daug maloniau ir paprasčiau.

Na ir paskutinis, ne mažiau svarbus dalykas – veiksmas. Pasitaikius tinkamai progai, svarbu ją išnaudoti ir imtis veiksmų. Tai yra lengva padaryti, kai žinai, kad tikrai to nori. Nes supranti – arba dabar, arba neaišku kada. O kai labai nori, tai nori dabar arba kuo greičiau 🙂

Tikiu, kad kiekviena iš mūsų turime svajonių, norų ir tikslų. Linkiu, kad ir jūsų visi norai išsipildytų!

Jurga Juodkazytė
Moterų saviugdos trenerė
Sertifikuota ICC koučerė

Jei šis straipsnis tau buvo įdomus ir naudingas, kviečiame prisijungti prie mūsų saviugdos grupės moterims Facebooke.

No Comments

Post A Comment