Koučingas moterims

NEMOKAMAS POZITYVUMO IŠŠŪKIS

RENGINIAI

PRADŽIA: 2023 09 11

Mes visos siekiame užsitikrinti laimę šiame gyvenime. Manome, kad dėl to turime įdėti daug pastangų ir būti geriausios, todėl apsiimame viską ant savo pečių.

Nuolatos plušame spręsdamos ir savo, ir savo artimųjų problemas bei „gesindamos gaisrus” įvairiose gyvenimo srityse. Tačiau tai neduoda norimų rezultatų ir galiausiai prieiname prie perdegimo bei nusivylimo ribos.

Mintyse sukasi vis tas pats klausimas – kas su manimi blogai, ką aš ne taip darau? 
Pozityvumas, moterys, šypsena, draugės

KAIP TAI PAKEISTI?

Pati ieškodama atsakymų, kaip geriausiai, lengviausiai ir efektyviausiai padėti sau, aš atradau vieną dalyką, kurį pakeitus, pasikeičia visa kita. 

Tai yra požiūris į save arba kitaip tariant mūsų suvokiamas identitetas. 
 
Labai įdomu tai, kad dažnai mūsų suvokimas apie save yra klaidingas – mums atrodo, kad visai gerai apie save galvojame, nors iš tikrųjų taip nėra. 
 
Geriausias to įrodymas yra gyvenimo sėkmingumas. 
 
Jeigu visose gyvenimo srityse tau sekasi puikiai, tu lengvai susitvarkai su kylančiomis problemomis, nuolatos gerai jautiesi, nesusiduri su didelėmis duobėmis ir gyveni pilnatvėje, jautiesi gerbiama, mylima bei svarbi, tuomet greičiausiai tavo identitetas yra teigiamas. 
 
Tačiau jeigu taip nėra, vadinasi reikia kažką keisti savyje, nes viskas, kas vyksta mūsų gyvenime yra mūsų požiūrio į save pasekmė bei rezultatas. 

NAGRINĖSIME ŠIUOS KLAUSIMUS:

  • Kaip keisti savo požiūrį į teigiamą?
  • Kaip sau padėti jaustis geriau neapsimetinėjant?
  • Ką daryti, kai kyla neigiamos mintys?
  • Į ką atkreipti dėmesį, kad pozityvumas būtų tikras? ir kt.

KAIP IR KUR VISKAS VYKS?

 Aš pati susidariau sau 30 dienų POZITYVUMO IŠŠŪKĮ, norėdama gerinti savo pačios identitetą bei mąstymą. 
 

Gerais dalykais gera dalintis, todėl nusprendžiau pakviesti prisijungti ir jus.

Kiekvieną dieną skirsime dėmesio vienai trumpai temai ir per mėnesį susiformuosime naują požiūrį į save bei naujus įpročius, kurie padės sėkmingai kurti savo gyvenimą. Kiekviena dalyvė galės įsitraukti pagal galimybes. 

Visi įrašai liks prieinami neribotą laiką, tad kviečiu prisijungti bet kuriuo metu!

Iššūkis vyks nemokamai šioje FB grupėje: Saviugdos grupė moterims AUGANČIOS MOTERYS 

NEMOKAMA PAžintinė sesija

Iššūkyje kiekviena dalyvė dirbs savarankiškai. Jei jauti, kad tau reikia asmeninės pagalbos bei palaikymo, kviečiu registruotis į nemokamą pažintinę sesiją, kurios metu pažiūrėsime koks yra tavo identitetas ir kokie sprendimai geriausiai tinka būtent tau tavo situacijoje. 

Informacija tau

Jei jauti, kad ši informacija tau yra aktuali ir gali prireikti pagalbos ją taikant, kviečiu registruotis nemokamai pažintinei koučingo sesijai.

Scroll to Top